Serwis

Serwis techniczny

CAR-LINE TO WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI TECHNICZNI

Potrzebujesz pomocy serwisowej?

Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy
Jesteśmy zaufanymi specjalistami technicznymi w zakresie sprzętu stomatologicznego, serwisu, instalacji oraz wsparcia IT.

Car-line SERVICE zapewni płynne działanie dla Twojej praktyki, Car-line to specjaliści w naprawach, instalacjach i prewencyjnej corocznej konserwacji sprzętu dentystycznego. Opiekujemy się większością foteli dentystycznych, lamp, kompresorów, ssaków, sterylizatorów, rękojeści, myjek ultradźwiękowych, systemów wodnych i obrazowania cyfrowego. Ponadto możemy doradzić i pomóc w zaprojektowaniu i wyposażeniu nowego gabinetu. Dodatkowo możemy również przeszkolić Twój personel, aby utrzymać Twój sprzęt w jak najlepszym stanie.

Spełniamy wszystkie Twoje potrzeby, gdziekolwiek jesteś Car-line SERVICE opiekuje się klinikami stomatologicznymi i medycznymi na dolnym śląsku.

Świadczymy również ogólnopolski serwis napraw wysyłkowych.

W Car-line SERVICE szczycimy się szybką i skuteczną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Naszym celem jest zapewnienie wysokiego standardu wykonania, a naszym celem jest utrzymanie maksymalnego potencjału w gabinetach naszych Klientów. Przede wszystkim naszym celem jest budowanie zaufania i relacji z naszymi klientami, a także wspieranie Cię w sprawnym przebiegu operacji.

    Zgłoszenie online


    Jeżeli dysponujesz zdjęciem, które może być pomocne przy planowaniu usługi serwisowej, załącz je w tym miejscu. Maksymalny rozmiar pliku: 6MB, w formacie .jpg