10.03.2023
Wartość szkolenia: 490 zł
Lokalizacja: Wrocław, Powstańców Śląskich 168
Prowadzący: Karolina Walczyńska – Dragon
Wolne miejsca: 10/10
Punkty edukacyjne: 6
Program szkolenia
Produkty BRILLIANT COMPONEER to polimeryzowane, prefabrykowane łuski szkliwne, które łączą zalety bezpośrednich wypełnień kompozytowych z zaletami licówek wytwarzanych w pracowni. Licówki BRILLIANT COMPONEER charakteryzują się anatomicznym kształtem powierzchni wargowej i umożliwiają bezpośrednie licowanie jednego lub kilku zębów przednich. Nie wymagają czasochłonnego dostosowania do anatomicznego kształtu, adaptacji powierzchni i pracochłonnego wykańczania. Nowe, specjalnie zaprojektowane narzędzia i akcesoria ułatwiają pracę.
WYKŁAD TEORETYCZNY (9:00 – 12:00)
- Diagnostyka: nieprawidłowe ustawienie zębów, niewłaściwy odcień zębów, uszkodzone zęby i wiele innych.
- Osiąganie zamierzonego efektu przy użyciu produktów BRILLIANT COMPONEER
- Techniki nakładania systemów łączących
- Techniki nakładania kompozytów, zwłaszcza przy użyciu produktów BRILLIANT COMPONEER
- Efekt personalizacji powierzchni i kształtu
- Wykańczanie i polerowanie
WARSZTATY PRAKTYCZNE (12:00 – 15:00):
Dopasowanie kształtu i koloru licówki do modelu.
Przygotowanie licówki.
Przygotowanie zębów na modelu.
Osadzenie licówki.
Korekta i polerowanie.
Zapisz się na szkolenie
Prowadzący
Karolina Walczyńska – Dragon
dr. n. med.
Specjalista Protetyki Stomatologicznej
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku. Już w trakcie studiów odbywała staże w różnych placówkach, by zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Od 3 roku studiów współpracowała z Twoim Przeglądem Stomatologicznym pisząc artykuły i prowadząc wywiady ze znanymi postaciami światowej stomatologii. To nauczyło ją odpowiedniego podejścia do nowych metod leczenia oraz innowacyjnych technologii. W 2012 r rozpoczęła specjalizację z Protetyki Stomatologicznej, którą ukończyła zdanym Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym w 2017 roku.
W 2013 roku obroniła rozprawę doktorską, a wyniki swoich badań przedstawiła na konferencji w USA (Pittsburgh, 2012 rok) otrzymując wyróżnienie za swoją prezentację. Główne zainteresowania i pole działania to protetyka stomatologiczna i leczenie dysfunkcji narządu żucia, które z czasem stały się jej pasją. Interesuje ją interdyscyplinarne podejście do leczenia każdego Pacjenta. Prywatnie pasjonuje ją psychologia i sport.
Od ukończenia studiów nieprzerwanie pracuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia, jako Adiunkt badawczo-dydaktyczny.
Zapisz się na szkolenie