OMS Patavium LINEA

Unity stomatologiczne OMS wyróżniają się rozwiązaniami, które umożliwiają zastosowanie wszelkich zasad ergonomii podczas wykonywania zabiegów przez zespół stomatologiczny.

Dzięki 60-letniemu doświadczeniu i know-how w zakresie inżynierii i produkcji sprzętu dentystycznego, OMS jest w stanie spełnić wszystkie Państwa specyficzne wymagania dotyczące najbardziej odpowiedniego unitu dentystycznego, który ma zostać umieszczony w Państwa gabinecie, a także zaoferować indywidualne rozwiązania, które przyczyniają się do ergonomiczne środowisko, poprawiające wydajność i dobre samopoczucie

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA
Uważamy, że każdy sprzęt stomatologiczny OMS jest zaprojektowany tak, aby osiągnąć najbardziej wydajne, ergonomiczne środowisko pracy, od fotela pacjenta po konsolę lekarza, aby zagwarantować najlepszy komfort i postawę do siedzenia.
Całkowite odprężenie uśmierzające ból i zapobiegające kontuzjom, stresowi czy niepokojowi podczas leczenia stomatologicznego.

TYLKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY.
Stal nierdzewna, odlew aluminiowy lakierowany, ekoskóra nadająca się do czyszczenia: niezawodność i komfort naszego sprzętu stomatologicznego zaczyna się od doboru najwyższej jakości materiałów, a jego projekt Made in Italy. Spluwaczka, krzesło, konsola lekarska i każdy pojedynczy element są zaprojektowane i zbudowane z myślą o długiej żywotności, z tych wszystkich powodów, wybierając OMS wybierasz swoją wyjątkowość.

Wyświetlanie jednego wyniku