Autoklaw Careclave 4w1

Made in Germany!

MELAG Medizintechnik ma ponad 60-letnie doświadczenie w rozwoju i w produkcji sterylizatorów i myjni dezynfektorów dla placówek medycznych. 60 lat innowacyjności, trwałości i najwyższej jakości. Konsekwentna koncentracja na podstawowej kompetencji i na produkcji wyłącznie w Niemczech. Produkcją znajdującą się w Niemczech podkreślamy standardy jakości i trwałości.
30 % obrotu inwestujemy w rozwój nowych technologii i szkolenia naszych pracowników. Aktualnie MELAG zatrudnia 160 inżynierów i informatyków w zakresie rozwoju technicznego, tak, aby móc w przyszłości zaoferować najlepsze rozwiązania do dekontaminacji. Często obserwuje się przesunięcie produkcji do krajów o niskich płacach – takie pomysły my bezwzględnie odrzucamy. MELAG jest zdecydowanie największym producentem małych sterylizatorów, który produkuje wyłącznie te produkty. Specjalizacja jest kluczowym warunkiem dla wysokiej jakości produktów. Aby mieć pewność, że klienci będą zadowoleni z produktów każdy sprzęt wyprodukowany w MELAG jest testowane przez dwa dni – łącznie z walidacją fabryczną. Rozbieżności lub nieprawidłowości są natychmiast dokumentowane przez automatyczny system, a sprzęt jest poddawany ponownym pełnym badaniom. Te szeroko zakrojone testy przy różnych obciążeniach kosztują wiele pracy i energii, ale wysoka satysfakcja klienta jest główną motywacją i podstawą pozycji innowacyjnego lidera na całym świecie.

Jakość, trwałość i niezawodność produktów są wspierane przez globalną sieć wykwalifikowanych techników. Inwestujemy w szkolenia i rozwój naszych partnerów dystrybucyjnych i usługowych, którzy są szkoleni w akademii MELAG. Najwyższa jakość after-sales jest ważnym budulcem dla bezproblemowego korzystania z rozwiązań systemowych w placówkach medycznych.
Głównym celem firmy jest, aby oferować wydajne rozwiązanie systemowe całej procedury mycia, dezynfekcji, sterylizacji oraz dokumentacji. Tak, aby ciąg technologiczny dekontaminacji był szybki i skuteczny. MELAG nie idzie na kompromis, tu liczy się jakość „made in Germany”.
Już od 1956 roku dostarczamy nasze produkty najwyższej jakości również klientom poza granicami Niemiec. Szczególnie wysoka niezawodność i długa żywotność są wysoko cenione na całym świecie. MELAG eksportuje urządzenia do ponad 80 krajów. Nasi regionalni dealerzy zapewniają kompetentne doradztwo, prawidłowy montaż i odpowiednie usługi serwisowe.

Wyświetlanie jednego wyniku